İnstagram Forumları güncel

İnstagram Forumları güncel

İnstagram Forumları güncel
www.tugayozbilgic.com.tr

Hesap Açma formu  : Son zamanlarda girdiğim nerdeyse tüm tikli hesapların silinmesinden dolayı alışık olduğum bir konuyu sizlere göstermek istiyorum. Hesabınız silinirse atacağım formdan vereceğim açıklama ile 4 5 form atmanız durumunda hesabınız en geç 24 saat içinde aktif olur.

Form: https://help.instagram.com/contact/606967319425038


Açıklama: Sayın instagram ekibi instagrama kısa bir ara vermeye karar verdim ve hesabımı dondurmaya çalıştım ve bugün açmaya çalıştığımda hesabınız silinmiştir yazısı karşıma geldi. Hesabımı dondurmaya çalışırken yanlışlıkla sildiğimi farkettim.Yüzlerce fotoğrafım ve takipçilerimi kaybettim.Instagram ekibinin bu konuda ne kadar hassas olduğunu biliyorum,bu durumu anlayışla karşılayacağını düşünüyorum, en kısa zamanda hesabımı aktifleştirmenizi istiyorum.

Hesap açma formu 2 :

Eski olan Facebook iletişim formu; https://m.facebook.com/help/contact/606967319425038

Yeni olan Facebook iletişim formu;
https://m.facebook.com/help/contact/1652567838289083

Kapanan Hesap açma formu : 

İnstagram Hesabım Devre Dışı
https://help.instagram.com/contact/1652567838289083


•İnstagram Hesabım Devre Dışı (Kimlik Yollama)
https://help.instagram.com/contact/396169787183059


•İnstagram Hesabım Devre Dışı 2
https://help.instagram.com/contact/606967319425038

Kapanan hesap açma (ihlal) : 

Öncelikle hesabınız instagram koşullarını ihlal ettiği için kapanmadıysa,yanlışıkla hesabınızı kapattıysanız ya da hesabınızın haksız yere şikayet edilip kapandığını düşünüyorsanız;

Öncelikle bununla ilgili Instagram üzerinde bir form doldurmalısınız. Bu forma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

https://help.instagram.com/contact/1652567838289083?helpref=page_content

Açılan bu linkte hesabınız ticari bir hesap yani satış yapıyorsanız ve vergi levhanız vs. varsa Evet, eğer hesabınız mizah, kişisel vs. sayfası ise yani ticari bir sayfa değil ise Hayır‘ı işaretliyorsunuz.

Açılan formu kendinize göre dolduruyorsunuz. E-posta adresiniz kısmına hesapta şuanda kullanılan mail adresinizi yazmalısınız.

Formu gönder diyorsunuz ve beklemeye başlıyorsunuz..

Kısa bir süre içerisinde (genelde aynı gün) yazdığınız mail adresine Instagram’dan bir mail alacaksınız. Bu mailde size bir kod verecekler. Bu kodu bir kağıda yazarak sizden fotoğraf çekmeniz ve maili yanıtlamanızı istenecektir. Fotoğrafı çekerken ve kodu yazarken dikkat etmeniz gerekenler ise önce kodu, sonra ad ve soyadınızı, en son da kullanıcı adınızı yazmanızdır. Kodu yazdıktan sonra fotoğraf çekerken de dikkat etmeniz gereken iki elinizin net çıkması, fotoğrafın gündüz veya aydınlıkta çekilmiş olması ve yüzünüzün tam çıkmasıdır. Fotoğrafı çektikten sonra direkt maile ekleyip yanıtlıyorsunuz.

Maili gönderdikten sonra inceleniyor ve kısa süre içerisinde aktif edildiğine dair mail alıyorsunuz. Bu da hemen hemen aynı gün içerisinde yanıtlanmaktadır. Maili yanıtladıktan sonra mail almadıysanız tekrar yanıtlamayın veya formu tekrar göndermeyin. Göndermeniz hiç bir işe yaramayacaktır

Sponsor: Bu alana Sponsor olmak için Tıkla